اضافه کردن به علاقه‌مندی‌ها

نویسنده(ها)

محل انتشار

Journal of Nonlinear Sciences and Applications

اطلاعات انتشار

هفتم،شماره۱، ۲۰۱۴، سال

صفحات

۱۲ صفحه، از صفحه‌ی ۵۱ تا صفحه‌ی ۶۲

کلمات کلیدی

Inequality، power، exponential functions

In this paper, one conjecture presented in the paper [V. C^rtoaje, Proofs of Three pen Inequalities With ower–Exponential Functions, J. Nonlinear Sci. Appl. 4 (2011) no.2, 130–137, ttp:\\www.tjnsa.com] is proved.

راهنمای دریافت مقاله‌ی «Proof of one open inequality» در حال تکمیل می‌باشد.

دریافت فایل PDF

۷۸۵۰ تومان

دریافت فایل Word + PDF

۱۷۵۰۰ تومان